★★★★★ 4.1 149 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.clanmacbean.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • 【Specification】 349336-761 draft inducer motor parameters Voltage: 115V; Amperage: 1.25A; Frequency: 60 Hz; RPM: 3000/2000, Class: H; Condition: New
Model 349336-761 HC21ZE125A Inducer Motor
Speed 3000 RPM
Voltage 115 Volts
Brand Name Farpida
Horsepower 3000
Model Name 349336-761 HC21ZE125A 326628-761 Furnace Draft Inducer Motor
Manufacturer Farpida
Included Components 326628-761 Furnace Draft Inducer Motor
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
149 ratings | 61 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (115)
4 stars
7% (10)
3 stars
4% (6)
2 stars
2% (3)
1 star
10% (15)